Ogłoszenie w sprawie wyjazdu do Teatru Rozrywki w Chorzowie

Gmina Prostki i Gminna Biblioteka Publiczna w Prostkach organizuje wyjazd 14 września 2019 r. na spektakl HOTEL WESTMINSTER do Teatru Rozrywki w Chorzowie. W obsadzie jednej z głównych ról Georga Pigdena zobaczymy mieszkańca naszej miejscowości Huberta Waljewskiego.
Koszt wyjazdu to 70 zł.

Wyjazd uzależniony od ilości osób zainteresowanych.

Osoby zainteresowane proszone są o wpisywanie się na listę w Gminnej Bibliotece Publicznej w Prostkach lub telefonicznie 87 611 24 57 do 31.07.2019 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Ray Cooney
HOTEL WESTMINSTER

spektakl dla widzów od 15 roku życia

Co może się stać, kiedy w pewnym londyńskim hotelu przystojny polityk, wiceminister Partii Konserwatywnej zamierza urządzić sobie tajemną randkę? Zwłaszcza, gdy wraz z małżonką zameldował się w sąsiednim pokoju? Nie mając pojęcia, że ponętna żona całkiem niespodziewanie ulega czarowi pewnego sekretarza... Co może się wydarzyć? Absolutnie wszystko! Prosta zdawałoby się intryga przeradza się w ciąg niefortunnych zdarzeń zapowiadających nadciągającą katastrofę, przy wtórze niekończących się salw śmiechu na widowni!

Opublikowano: 17 czerwca 2019 14:01