Wyniki konkursu plastycznego

W maju 2017 r. z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek nasza biblioteka ogłosiła konkurs plastyczny na plakat promujący bibliotekę, czytanie, książki i czytelnictwo. Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Prostki. Celem konkursu było pobudzenie wyobraźni plastycznej i promocja biblioteki. Wpłynęło 25 prac, z których komisja konkursowa w składzie: Pani Emilia Tabak-Sulewska – nauczyciel plastyki, Pani Agnieszka Klimaszewska – nauczyciel j. polskiego i Pani Magdalena Krukowska – bibliotekarz, wyłoniła następujących zwycięzców: I miejsce – Dominika Drągowska - Rożyńsk Wielki II miejsce – Wiktoria Ejza – Wiśniowo Ełckie III miejsce ex aequo – Patrycja Komosińska – Wiśniowo Ełckie i Aleksandra Milewska – Prostki. Wyróżniono również prace: Adama Lelo, Julii Górskiej, Sabiny Kuryło, Leny Strojeckiej, Amelii Wiśniewskiej i Julii Krajewskiej. Zwycięzcy, a także osoby wyróżnione otrzymały nagrody książkowe ufundowane przez naszą bibliotekę. Wszystkie prace zostały wyeksponowane w czytelni. Zachęcamy do obejrzenia i udziału za rok :)

Opublikowano: 09 czerwca 2017 08:42