Gminny Turniej BRD 2017 r.

28 marca 2017 r. o godz. 10.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Prostkach miał miejsce Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Celem Turnieju jest podnoszenie kultury i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej.
Sędzią głównym był asp. sztab. Janusz Merski.
  Na konkurs przybyły 4  drużyny, trzyosobowe z gimnazjów i czteroosobowe ze szkół podstawowych z terenu gminy Prostki. Uczniowie musieli napisać test wiedzy jednokrotnego wyboru.
Po weryfikacji testów zwycięzcami konkursu zostali uczniowie: Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II
 w Prostkach oraz Publicznego Gimnazjum z Zespołu Szkól im. Ks. Bpa E. Samsela w Wiśniowie Ełckim.
Zwycięskim drużynom życzymy powodzenia w reprezentowaniu naszej gminy na szczeblu powiatowym.

Opublikowano: 04 kwietnia 2017 10:32

Gminny Turniej BRD 2017 r.